gplus

facebook

youtube

Kyvné a otočné hlavice PowerTilt

Společnost PowerTilt vyvinula revoluční produkt, který umožní Vašim strojům manipulovat s nářadím, které právě nesou tak, jak Vás o tom nikdy nenapadlo přemýšlet.

V závislosti na vybraném typu příslušenství, Vám produkty PowerTilt umožní naklánět lopatu nebo jiné nářadí až o 180° a přitom jej otáčet o 360° kolem své osy. Díky těmto vlastnostem se škála práce, kteoru budete schopni provést s Vaším strojem mnohonásobně zvýší. Jak samotný výrobce často říká "Proč hýbat celým strojem, když můžete jen lopatou?".

Produkty PowerTilt se vyrábějí ve třech různých verzích. Pojďme si je nyní představit.

clanek powertilt NG

PoweTilt NG je nová generace svého předchůdce "PowerTilt". Jedná se o kyvnou hlavici pro všechny stroje o hmotnosti do 50 tun. PowerTilt NG disponuje možností naklápění lopaty nebo jiného nářadí o 90° doprava a 90° doleva. Toto zařízení najde uplatnění například při výkopech vodovodního potrubí a dalších prací, kde se lopatou potřebujete dostat tam, kde byste se s pevným kloubem snažili dostat jen marně. Kompletní představení tohoto produktu najdete ZDE.

 

clanek powertilt tiltrotator

PowerTilt TILT-ROTATOR je obdoba výše uvedeného PowerTilt NG obohacená o možnost otáčení celým zařízením o 360° kolem vlastní osy. Na úkor této funkce je oproti PowerTilt NG kyvnost zařízení snížena na celkových 100°, tudíž 50° na každou stranu. PowerTilt TILT-ROTATOR je k dostání v různých konfiguraci, kdy maximální váha jejího nosiče je stanovena na 18 000 kilogramů. Kompletní představení tohoto multifunkčního produktu naleznete ZDE.

 

clanek powertilt rotator

Rotator od společnosti HELAC přídavné zařízení ke stavebním strojům ve váhových kategorii do 18 tun. Jedná se o revoluční produkt, který umožní otáčení lžíce nebo jiných přídavnách zařízení, jako jsou sbíječky, sekačky, apod. o 360° kolem vlastní osy. Přidáním mechaniky Rotator razantně zvýšíte využitelnost a výkonnost Vašeho stroje. Značně ovlivňuje také přesnost při výkonu bouracích prací a kopání. Díky otočné hlavici Tilt Rotator se dostanete i do prostorů, které by pro Vás byly jinak nedosažitelné. Kompletní představení tohoto produktu naleznete ZDE.

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner