gplus

facebook

youtube

Formulář doporučení
antispam

Mecalac 11MWR

Mecalac 11MWR v akci

Mecalac 11MWR

email tisk

Zcela nový koncept kolových rypadlonakladačů od výrobce Mecalac. Představujeme nejuniverzálnější stroj současnosti. Řada MWR nabízí perfektní stabilitu, možnost hloubení, nakládání i manipulaci s materiálem. Rychlost 35 km/h výrazně usnadňuje přepravu strojů mezi staveništmi a to vše na podvozku s věží otočnou o 360° a stejnou nosností ve všech jejích polohách. Rozlučte se se svým traktorbagrem, budoucnost právě dorazila.
Kód položky:
Právě teď k dispozici v Pardubicích.Nezávazně poptat

Hlavní přednosti:

  • rychlost 35 km/h
  • možnost rýpání, nakládání a paletování
  • stejná nosnost okolo celého stroje
  • dvě říditelné nápravy, otoč 360°
  • výkonný, ekologický a úsporný motor Deutz bez AdBlue

ico1 Hmotnost  10 000 / 11 000 kg
ico1 Celková šířka  2 500 mm
ico1 Výkon motoru   75 koní (bez AdBlue)
ico1 Hloubkový dosah  3 800 mm
ico1 Výsypná výška  6 200 mm
ico1 Rychlost  30 km/h

Kompletní technické specifikace

Popis

Informace o předváděcích akcích: 
czechflag_miniicon Ve dnech 17. a 18. září 2021 proběhne v sídle společnosti předváděcí akce Dny Mecalac 2021, kde bude společně s tímto strojem k vidění téměř kompletní nabídka strojů Mecalac. Více informací o akci nejdete pod tímto odkazem.
slovakflag_miniicon Na Slovensku momentálne nie sú naplánované žiadne predvádzacie akcie. Pre informácie o možnosti predvedenia strojov na Slovensku kontaktujte nášho predajcu. 

Stroje řady MWR si definují šest zásadních vlastností, podle kterých jsou zkonstruovány:  stabilita, kompaktnost, mobilita, univerzálnost, uživatelská přívětivost a přístupná kabina.

Aby byly splněny všechny tyto podmínky musel být vyvinut zcela nový koncept stroje, protože žádný ze stávajících (traktorbagr, kolové rypadlo, pásové rypadlo a minibagr) konceptů všechny tyto parametry nesplňuje.

Jako základ stroje je využita úspěšná řadu MCR na pásech se svým 4 dílným výložníkem s mimoosým kopáním. Ta ale nesplňovala jeden z parametrů, konkrétně mobilitu. Řada MWR tedy převzala všechny její vyjímečné vlastnosti a postavila je na kolový podvozek, který byl výrazně snížen. Pro lepší stabilitu do něho byla zakomponována palivová nádrž. Díky těmto vlastnostem se podařilo snížit těžiště až o 25% oproti konkurenčním strojům.

              ZAUJAL VÁS TENTO STROJ? ZDE HO MŮŽETE NEZÁVAZNĚ POPTAT!                 

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

michalsykora_icon

Bc. Michal Sýkora

(+420) 725 863 084

sykora@jmpstroje.cz

cekal_avatar copy

Ladislav Čekal

(+420) 601 692 703

cekal@jmpstroje.cz

silnofoto

Jiří Glogar

(+420) 724 729 612

glogar@jmpstroje.cz

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner

antispam
Prospekt řady MWR
PDF 7.2 MB
Stáhnout

Zpět