gplus

facebook

youtube

Formulář doporučení
antispam

Mecalac 6MCR

Mecalac 6MCR v akci

Mecalac 6MCR

email tisk

A zase ta všestrannost! Ani nejmenší z rodiny MCR se nedočkal konkrétní specifikace. Tento šestitunový drobek disponuje stejně tak, jako jeho kolegové z ostatních sérií, škálou pracovních úkonů, pro které byl určen. Oficiálně si říká "midi-bagr", jsou ale i tací, kteří tvrdí, že šestka umí lépe nakládat než bagrovat a někteří zase tvrdí opak. Ať už je skutečnost jakákoliv, faktem je, že Vám tento stroj poskytne komfort při jakékoliv práci, kterou si sami vymyslíte.
Kód položky:
Právě teď k dispozici v Pardubicích.Nezávazně poptat

Hlavní přednosti:

  • rychlost 10 km/h
  • možnost rýpání, nakládání a paletování
  • dva módy řízení
  • kompaktnost
  • výběr mezi Mecalac výložníkem a bagrvýložníkem

ico1 Hmotnost  5700 kg
ico1 Šířka přes pásy  2 030 mm
ico1 Výkon motoru  55 kW / 75 hp
ico1 Hloubkový dosah  3 300 mm
ico1 Výsypná výška  3 120 mm
ico1 Rychlost  10 km/h

Kompletní technické specifikace

Popis

Informace o předváděcích akcích: 
czechflag_miniicon V těchto dnech nejsou naplánovány žádné předváděcí akce. Pro informace o možnosti osobní prohlídky stroje kontaktujte některého z našich prodejců.
slovakflag_miniicon Momentálne nie sú naplánované žiadne predvádzacie akcie. Pre informácie o možnosti predvedenia strojov na Slovensku kontaktujte nášho predajcu. 

„Midibagr" v hmotnostní kategorii 5,5t, který, díky již známe koncepci unikátního výložníku s offsetem a rychloupínákem, využívá celou škálu příslušenství, čímž se stává nejuniverzálnějším bagrem ve své kategorii. Jedná se o hybrid, jehož konstrukce umožňuje kombinovat vlastnosti pásového bagru a pásového smykového nakladače, navíc s plnou rotací kabiny a ramene. Toto řešení představuje největší inovační revoluci za posledních 15let. Pracuje ve dvou operačních prostředích, využívá své schopnosti pohybovat se rychlostí 10km/h, ovládání směru jízdy pomocí pouze levého joysticku, 100% efektivita při jednotlivých operací, kompatibilita stroje, minimální nároky na prostor kolem sebe – 2,66m, to všechno jsou charakteristické rysy tohoto stroje. Nejnovější verze motoru DEUTZ TD 2,9 L4 – Stage V – 55,4kW, vytváří dostatečný tlak pro hydraulické agregáty, samozřejmostí je automatické snížení otáček na minimum, pokud se strojem právě nepracujete. Pokud jde o příslušenství, nabízí MECALAC 3 typy nakládacích lžic – nájezdová hladká lžíce, std. Nakládací lžíce a 4/1 lžíce, dále pak paletovací vidle a samozřejmě celou škálu podkopových lžic. Použití dalšího nářadí je omezeno pouze vaší fantazií.


MCRseries malomista

              ZAUJAL VÁS TENTO STROJ? ZDE HO MŮŽETE NEZÁVAZNĚ POPTAT!             

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

michalsykora_icon

Bc. Michal Sýkora

(+420) 725 863 084

sykora@jmpstroje.cz

silnofoto

Jiří Glogar

(+420) 724 729 612

glogar@jmpstroje.cz

silnofoto

Michal Šoltés

(+420) 601 379 199

soltes@jmpstroje.cz

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner

antispam
Prospekt řady MCR
PDF 4.8 MB
Stáhnout

Zpět