gplus

facebook

youtube

Formulář doporučení
antispam

Mecalac 7MWR

Mecalac 7MWR

email tisk

Zcela nový koncept kolových rypadlonakladačů od výrobce Mecalac. Představujeme nejuniverzálnější stroj současnosti. Řada MWR nabízí perfektní stabilitu, možnost hloubení, nakládání i manipulaci s materiálem. Rychlost 30 km/h výrazně usnadňuje přepravu strojů mezi staveništmi a to vše na podvozku s věží otočnou o 360° a stejnou nosností ve všech jejích polohách. Rozlučte se se svým traktorbagrem, budoucnost právě dorazila.
Kód položky:
Právě teď k dispozici v Pardubicích.Nezávazně poptat

Hlavní přednosti:

  • rychlost 30 km/h
  • možnost rýpání, nakládání a paletování
  • stejná nosnost okolo celého stroje
  • dvě říditelné nápravy, otoč 360°
  • výkonný, ekologický a úsporný motor Deutz

ico1 Hmotnost  6 950 / 7 350 kg
ico1 Celková šířka  2 180 mm
ico1 Výkon motoru  55,4 kW / 75 hp
ico1 Hloubkový dosah  3 030 mm
ico1 Výsypná výška  4 760 mm
ico1 Rychlost  30 km/h

Kompletní technické specifikace

Popis

Informace o předváděcích akcích: 
czechflag_miniicon V pátek 20. a sobotu 21. září 2019 se v Hrobickém sídle společnosti uskuteční předváděcí akce Dny Mecalac, na kterých budou mimo jiné k vidění i stroje z řady MWR. Více info o akci zde.
slovakflag_miniicon V piatok 11. a sobotu 12. októbra sa v Detve (Slovensko) uskutoční predávadzacia akcia strojov Mecalac, na ktorej budú okrem toho k videniu aj stroje z rady MWR. Konkrétnejšie informácie budú upresnené už čoskoro. 

Stroje řady MWR si definují šest zásadních vlastností, podle kterých jsou zkonstruovány:  stabilita, kompaktnost, mobilita, univerzálnost, uživatelská přívětivost a přístupná kabina.

Aby byly splněny všechny tyto podmínky musel být vyvinut zcela nový koncept stroje, protože žádný ze stávajících (traktorbagr, kolové rypadlo, pásové rypadlo a minibagr) konceptů všechny tyto parametry nesplňuje.

Jako základ stroje je využita úspěšná řadu MCR na pásech se svým 4 dílným výložníkem s mimoosým kopáním. Ta ale nesplňovala jeden z parametrů, konkrétně mobilitu. Řada MWR tedy převzala všechny její vyjímečné vlastnosti a postavila je na kolový podvozek, který byl výrazně snížen. Pro lepší stabilitu do něho byla zakomponována palivová nádrž. Díky těmto vlastnostem se podařilo snížit těžiště až o 25% oproti konkurenčním strojům.

              ZAUJAL VÁS TENTO STROJ? ZDE HO MŮŽETE NEZÁVAZNĚ POPTAT!                 

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

michalsykora_icon

Bc. Michal Sýkora

(+420) 725 863 084

sykora@jmpstroje.cz

silnofoto

Jiří Glogar

(+420) 724 729 612

glogar@jmpstroje.cz

silnofoto

Michal Jackovič

(+421) 948 925 295

jackovic@jmpstroje.sk

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner

antispam
Prospekt řady MWR
PDF 7.2 MB
Stáhnout

Zpět