gplus

facebook

youtube

Formulář doporučení
antispam

Mecalac 7MWR

Mecalac 7MWR

email tisk

Zcela nový koncept kolových rypadlonakladačů od výrobce Mecalac. Představujeme nejuniverzálnější stroj současnosti. Řada MWR nabízí perfektní stabilitu, možnost hloubení, nakládání i manipulaci s materiálem. Rychlost 30 km/h výrazně usnadňuje přepravu strojů mezi staveništmi a to vše na podvozku s věží otočnou o 360° a stejnou nosností ve všech jejích polohách. Rozlučte se se svým traktorbagrem, budoucnost právě dorazila.
Kód položky:
Právě teď k dispozici v Pardubicích.Nezávazně poptat

Hlavní přednosti:

  • rychlost 30 km/h
  • možnost rýpání, nakládání a paletování
  • stejná nosnost okolo celého stroje
  • dvě říditelné nápravy, otoč 360°
  • výběr mezi Mecalac výložníkem a bagrvýložníkem

ico1 Hmotnost  6 950 / 7 350 kg
ico1 Celková šířka  2 180 mm
ico1 Výkon motoru  55,4 kW / 75 hp
ico1 Hloubkový dosah  3 030 mm
ico1 Výsypná výška  4 760 mm
ico1 Rychlost  30 km/h

Kompletní technické specifikace

Popis

Informace o předváděcích akcích: 
czechflag_miniicon Ve dnech 17. a 18. září 2021 proběhne v sídle společnosti předváděcí akce Dny Mecalac 2021, kde bude společně s tímto strojem k vidění téměř kompletní nabídka strojů Mecalac. Více informací o akci nejdete pod tímto odkazem.
slovakflag_miniicon Na Slovensku momentálne nie sú naplánované žiadne predvádzacie akcie. Pre informácie o možnosti predvedenia strojov na Slovensku kontaktujte nášho predajcu. 

Stroje řady MWR si definují šest zásadních vlastností, podle kterých jsou zkonstruovány:  stabilita, kompaktnost, mobilita, univerzálnost, uživatelská přívětivost a přístupná kabina.

Aby byly splněny všechny tyto podmínky musel být vyvinut zcela nový koncept stroje, protože žádný ze stávajících (traktorbagr, kolové rypadlo, pásové rypadlo a minibagr) konceptů všechny tyto parametry nesplňuje.

Jako základ stroje je využita úspěšná řadu MCR na pásech se svým 4 dílným výložníkem s mimoosým kopáním. Ta ale nesplňovala jeden z parametrů, konkrétně mobilitu. Řada MWR tedy převzala všechny její vyjímečné vlastnosti a postavila je na kolový podvozek, který byl výrazně snížen. Pro lepší stabilitu do něho byla zakomponována palivová nádrž. Díky těmto vlastnostem se podařilo snížit těžiště až o 25% oproti konkurenčním strojům.

              ZAUJAL VÁS TENTO STROJ? ZDE HO MŮŽETE NEZÁVAZNĚ POPTAT!                 

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

michalsykora_icon

Bc. Michal Sýkora

(+420) 725 863 084

sykora@jmpstroje.cz

cekal_avatar copy

Ladislav Čekal

(+420) 601 692 703

cekal@jmpstroje.cz

silnofoto

Jiří Glogar

(+420) 724 729 612

glogar@jmpstroje.cz

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner

antispam
Prospekt řady MWR
PDF 7.2 MB
Stáhnout

Zpět