gplus

facebook

youtube

Formulář doporučení
antispam

Mecalac 8MCR

Mecalac 8MCR v akci

Mecalac 8MCR

email tisk

"Představte si, že sedíte ve větším kompaktním pásovém nakladači a pouhým stiskem tlačítka jej přeměníte v plně otočné midirypadlo s mimoosým rýpáním." - Tak ve zkratce popisuje Mecalac 8MCR internetový portál bagry.cz. "Osmička" byla prvním modelem, dnes už tříčlené řady MCR. Jedná se o univerzální midirypadlo ve váhové kategorii do osmi tun dokonale přizpůsobené na tu práci, kterou si sami vymyslíte.
Kód položky:
Právě teď k dispozici v Pardubicích.Nezávazně poptat

Hlavní přednosti:

  • Rychlost 10 km/h
  • možnost rýpání, nakládání a paletování
  • dva módy řízení
  • kompaktnost
  • výkonný, ekologický a úsporný motor Deutz

ico1 Hmotnost  7200 kg
ico1 Šířka přes pásy  2 100 mm
ico1 Výkon motoru  55 kW/ 75 hp
ico1 Hloubkový dosah  3 700 mm
ico1 Výsypná výška  3 571 mm
ico1 Rychlost  10 km/h

Kompletní technické specifikace

Popis

Informace o předváděcích akcích: 
czechflag_miniicon Ve dnech 17. a 18. září 2021 proběhne v sídle společnosti předváděcí akce Dny Mecalac 2021, kde bude společně s tímto strojem k vidění téměř kompletní nabídka strojů Mecalac. Více informací o akci nejdete pod tímto odkazem.
slovakflag_miniicon Na Slovensku momentálne nie sú naplánované žiadne predvádzacie akcie. Pre informácie o možnosti predvedenia strojov na Slovensku kontaktujte nášho predajcu. 

„Midibagr" v hmotnostní kategorii 7t, který, díky již známe koncepci unikátního výložníku s offsetem a rychloupínákem, využívá celou škálu příslušenství, čímž se stává nejuniverzálnějším bagrem ve své kategorii. Jedná se o hybrid, jehož konstrukce umožňuje kombinovat vlastnosti pásového bagru a pásového smykového nakladače, navíc s plnou rotací kabiny a ramene. Toto řešení představuje největší inovační revoluci za posledních 15let. Pracuje ve dvou operačních prostředích, využívá své schopnosti pohybovat se rychlostí 10km/hod, ovládání směru jízdy pomocí pouze levého joysticku, 100% efektivita při jednotlivých operací, kompatibilita stroje, minimální nároky na prostor kolem sebe – 2,66m, to všechno jsou charakteristické rysy tohoto stroje. Pokud jde o příslušenství, nabízí MECALAC 3 typy nakládacích lžic – nájezdová hladká lžíce, std. Nakládací lžíce a 4/1 lžíce, dále pak paletovací vidle a samozřejmě celou škálu podkopových lžic. Použití dalšího nářadí je omezeno pouze vaší fantazií.


MCRseries malomista

              ZAUJAL VÁS TENTO STROJ? ZDE HO MŮŽETE NEZÁVAZNĚ POPTAT!                 

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

michalsykora_icon

Bc. Michal Sýkora

(+420) 725 863 084

sykora@jmpstroje.cz

cekal_avatar copy

Ladislav Čekal

(+420) 601 692 703

cekal@jmpstroje.cz

silnofoto

Jiří Glogar

(+420) 724 729 612

glogar@jmpstroje.cz

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner

antispam
Prospekt řady MCR
PDF 4.8 MB
Stáhnout

Zpět