gplus

facebook

youtube

Formulář doporučení
antispam

Mecalac e12

Podívejte se co stálo za myšlenkou vzniku Mecalacu e12

Soubory ke stažení

ico2 Stáhněte si PDF prospekty, fotoknihy a další

KdO již stroje mecalac používá?

 Prohlédněte si naše reference

Mecalac e12

email tisk

V roce 2018 Mecalac představil první 100% elektrický stroj, který odstartuje svůj prodej v 1. kvartálu 2020. Mecalac e12 splňuje tři zásadní vlastnosti pro staveniště dneška a budoucnosti: dosah, výkon a kompaktnost. Jedná se o technologickou odpověď inspirovanou konstantním vývojem lidí, prostředí a možností, která staveniště nabízí. S modelem e12, vstupuje společnost Mecalac do nové kapitoly svého působení. Tento stroj jsme se rozhodli označit písmenem e, které zastává elektricitu, ekosystém a nulové emise.
Kód položky:
Právě teď k dispozici v Pardubicích.Nezávazně poptat

Hlavní přednosti:

  • 100% elektrický
  • možnost rýpání, nakládání a paletování
  • kloubový rám, otoč o 360°
  • 146 kW.h kapacity
  • výdrž 8 hodin
  • 6-7 hodin dlouhé nabíjení baterie
  • 3x delší životnost baterie
  • 2 elektromotory
  • rychloupínací zařízení CONNECT ENERGY LINK (video zde)

ico1 Celková šířka  2 380 mm
ico1 Kapacita / výdrž baterie 146 kW.h / 8 h
ico1 Doba nabíjení 6-7 h
ico1 Hloubkový dosah 4 100 mm
ico1 Výsypná výška  6 000 mm
ico1 Maximální dosah 7 100 mm

Představení Mecalac e12

Popis

Informace o předváděcích akcích: 
czechflag_miniicon Ve dnech 17. a 18. září 2021 proběhne v sídle společnosti předváděcí akce Dny Mecalac 2021, kde bude k vidění téměř kompletní nabídka strojů Mecalac. Více informací o akci nejdete pod tímto odkazem.
slovakflag_miniicon Momentálne nie sú naplánované žiadne predvádzacie akcie. Pre informácie o možnosti predvedenia strojov na Slovensku kontaktujte nášho predajcu. 

Nová e12 je logickým vyústěním našeho přístupu, který si dává za úkol vytvářet staveniště lepším místem již od roku 1974.
Mecalac e12 tak přispěje svou naprostou všestranností, efektivitou a rychlým návratem investice, a to aniž by na staveniště přibyl další spalovací motor, zatěžující své okolí.

TŘI ZÁSADNÍ VÝZVY
Elektrická verze 12MTX perfektně zapadá do filozofie Mecalacu, která si zakládá na vytváření stavenišť, která jsou ještě více kompaktní, výkonná a ohleduplná ke svému okolí. Architektura 12MTX se spalovacím motorem je tedy přirozeným předchůdcem její elektrické verze, která jako pohon nabízí LiFePO4 technologii baterie disponující až 3x vyšším počtem cyklů nabíjení. Toto řešení tedy kombinuje vysokou životnost a absolutní bezpečnost, kdy nehrozí vzplanutí ani únik kapaliny.
“Každý elektrický motor musí dostát třem hlavním výzvám: dosah, výkon a kompaktnost. Mecalac e12 je prvním 100% elektrickým rypadlem, které neupouští u jediné z těchto třech výzev. Klíč k dosahu a výkonu našich strojů spočívá v jejich samotné architektuře. Zdroj energie, který je oddělen od vrchní struktury znamená, že e12 může nabídnout rekordní kapacitu 146kW.h rovnající se bezkonkurenční výdrži 8 hodin.”, říká Patrick Brehmer, šéf designu a produktového managementu Mecalac.

              ZAUJAL VÁS TENTO STROJ? ZDE HO MŮŽETE NEZÁVAZNĚ POPTAT!                 

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner

antispam
Představení stroje Mecalac e12
PDF 9.4 MB
Stáhnout

Zpět