gplus

facebook

youtube

Mecalac MWR již příští rok!

Podívejte se na video z dílný marketingového oddělení Mecalac, které Vás nažhaví na příchod výherce Bauma Inovation Awards Mecalac MWR do sériové výroby!

Na mnichovském veletrhu BAUMA 2016, který se odehrál v průběhu měsíce dubna představil Mecalac kolovou alternativu k veleúspěšné řadě kompaktních rypadel MCR a sice řadu MWR, přesněji řečeno jeho prototyp. Na sériovou výrobu těchto strojů si budeme muset ještě necelý rok počkat a verze, které by měli být vyráběny budou stejné jako u řady pásové tedy 6MWR, 8MWR a 10MWR které representují stejnou váhovou kategorii, jako číselné označení, které mají v názvu. Více informací zatím k dispozici není a proto Vám přinášíme alespoň krátké video.

Přečtěte si co o řadě MWR napsal odborný portál bagry.cz

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner