gplus

facebook

youtube

Formulář doporučení
antispam

Mecalac TA1EH

Mecalac TA1EH

Podívejte se na dumpery Mecalac ve verzi s kabinou

Mecalac TA1EH

email tisk

Nosnost 1000kg, šířka stroje 1.1m a nejlepší otočný rádius ve své třídě čítající 4.6m jsou parametry, které dělají z TA1EH perfektního pomocníka na malá staveniště. Zdvižná korba zajišťuje, že může být náklad snadno vysypán do kontejneru nebo nákladního auta. Hydrostatická převodovka se zase společně s automatickou brzdou stará o snadné ovládání a výrazně tak zlepšuje bezpečnost.
Kód položky:
Právě teď k dispozici v Pardubicích.Nezávazně poptat

Hlavní přednosti:

  • hydrostatický pohon
  • vysokovýklopná korba
  • výborná manévrovatelnost
  • nejlepší bytelnost v oboru

ico1 Nosnost 1 000kg
ico1 Celková šířka  1120 mm
ico1 Výkon motoru  15,5 kW / 21 hp
ico1 Rychlost  11 km/h

Kompletní technické specifikace

Popis

Informace o předváděcích akcích: 
czechflag_miniicon Momentálně nejsou naplánovány žádné předváděcí akce. Na stroje se můžete přijet podívat do naší centrály v Hrobicích u Pardubic. Před případnou prohlídkou prosím kontaktujte některého z našich prodejců.
slovakflag_miniicon Momentálne nie sú naplánované žiadne predvádzacie akcie. Pre informácie o možnosti predvedenia strojov na Slovensku, kontaktujte nášho predajcu. 

Máte pocit, že Vám jsou stroje Mecalac ze série TA povědomé? Máte pravdu. Na začátku roku 2017 totiž společnost Mecalac odkoupila výrobní závod TEREXU v anglickém Coventry a do svého portfolia produktů tím nově přidala i traktorbagry, stavební dumpery a kompaktní válce. Chcete-li vědět více informaci o celém transferu, můžete si je přečíst ZDE.

              ZAUJAL VÁS TENTO STROJ? ZDE HO MŮŽETE NEZÁVAZNĚ POPTAT!                 

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner

antispam
Prospekt dumperů Mecalac
PDF 7.2 MB
Stáhnout

Zpět