gplus

facebook

youtube

Formulář doporučení
antispam

Mecalac TA6

Mecalac TA6
Mecalac TA6
Mecalac TA6
Mecalac TA6

Podívejte se na dumpery Mecalac ve verzi s kabinou

Mecalac TA6

email tisk

Navržen pro velká staveniště, nabízí TA6 všestrannost při přesunu materiálu. S nosností 9000kg si můžete vybrat mezi čelně výklopnou korbou nebo korbou otočnou o 180° pro precizní umístění materiálu po obou stranách Vašeho stroje. Výkonný 55kW motor splňuje nejnovější emisní normy. Syncho-shuttle převodovka disponuje čtyřmi převodovými stupni pro pohyb dopředu a čtyřmi dozadu. Volitelné Powershift převodovka s automatickým řazením zlepšuje produktivitu a spotřebu paliva. Stroj dosahuje rychlosti 25 km/h.
Kód položky:
Právě teď k dispozici v Pardubicích.Nezávazně poptat

Hlavní přednosti:

  • hydrostatický pohon
  • otočná korba o 180 stupňov
  • výborná manévrovatelnost
  • nejlepší bytelnost v oboru

ico1 Nosnost 6 000kg
ico1 Celková šířka  2 300 / 2 207 mm
ico1 Výkon motoru  55 kW / 74 hp
ico1 Rychlost  26 km/h

Kompletní technické specifikace

Popis

Informace o předváděcích akcích: 
czechflag_miniicon Ve dnech 18. a 19. září 2020 proběhne v sídle společnosti předváděcí akce Dny Mecalac 2020, kde bude  k vidění téměř kompletní nabídka strojů Mecalac. Více informací o akci nejdete pod tímto odkazem.
slovakflag_miniicon Momentálne nie sú naplánované žiadne predvádzacie akcie. Pre informácie o možnosti predvedenia strojov na Slovensku kontaktujte nášho predajcu. 

Máte pocit, že Vám jsou stroje Mecalac ze série TA povědomé? Máte pravdu. Na začátku roku 2017 totiž společnost Mecalac odkoupila výrobní závod TEREXU v anglickém Coventry a do svého portfolia produktů tím nově přidala i traktorbagry, stavební dumpery a kompaktní válce. Chcete-li vědět více informaci o celém transferu, můžete si je přečíst ZDE.

Dostupné varianty modelu Mecalac TA6:
- Mecalac TA6: čelně výklopná korba
- Mecalac TA6S: výklopná korba s otočí 180°

              ZAUJAL VÁS TENTO STROJ? ZDE HO MŮŽETE NEZÁVAZNĚ POPTAT!                 

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner

antispam
Prospekt dumperů Mecalac
PDF 7.2 MB
Stáhnout