gplus

facebook

youtube

O nás

Zajímá Vás historie naší společnosti?

banner-onas

Jsme tu od roku 2003

Na naše služby se můžete spolehnout již více než 10 let! Za takto dlouhou dobu jsme si vytvořili stabilní a profesionální tým, u kterého si můžete být jisti, že rozumí Vašim požadavkům.

1200 prodaných strojů

Za dobu našeho podnikání jsme zprostředkovali prodej více než dvanáctiset stavebních strojů a jiné mechanizace!

10 dealerství

Mimo to, že pro Vás umíme sehnat bazarové stroje, dle Vašich požadavků do nás také vložilo svou důvěru sedm renomovaných společností jakožto do svých oficiálních dealerů pro Českou republiku.

Naše společnost JMP - stavební stroje, s.r.o. byla založena v roce 2003. Výsledky práce společnosti jsou založeny na mnohaleté zkušenosti jednotlivých pracovníků v oblasti prodeje strojů, servisu strojů, pronájmu stavební mechanizace a ostatních služeb souvisejících s činnostmi, které nabízíme pro naše klienty.

Naše společnost preferuje kvalitu a odbornost svých lidských zdrojů, ale také slušný přístup a těsnou komunikaci s našimi zákazníky, tak aby byla vytvořena zpětná vazba v rámci spolupráce. naší snahou je prosazovat individuální, kvalitní a rychlé plnění požadavků našich klientů.

vkV našem obchodním portfoliu naleznete téměř vše, co pro své stavby potřebujete, tedy kolová i pásová rypadla, nakladače, hutnící stroje, bourací a demoliční stroje, zdroje elektrické energie, uchopovací systémy, diamantové nářadí, bohaté příslušenství a náhradní díly.

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam
Odeslat formulář

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner