gplus

facebook

youtube

Pojeďte s námi na Baumu 2016 do Mnichova!

Bauma 2016 se koná již tento týden a naše nabídka lístku zdarma pro tuto největší světovou stavební výstavu stále platí! Nepropásněte představení konceptu MWR, vítěze prestižní Bauma Awards v kategorii inovací.

Pojeďte s námi některý den v rozmezí 12.-14. dubna na největší stavební veletrh na světě bauma 2016, který se bude konat v Mnichově a my pro Vás zajistíme lístek ZDARMA a program na stánku Mecalac.

Budete svědky největšího stavebního veletrhu na světě s více než třemi tisíci vystavovateli ze všech odvětví stavebního průmyslu a především představení dlouho očekávaného konceptu Mecalac MWR, který by měl být kolovou verzí dnes už velmi populární #MCR series. V jakých váhových kategoriích a jak vlastně tento koncept bude vypadat i další důležité informace, jako kdy bude dostupný pro evropský trh, zjistíte pouze tak, že se toho zúčastníte s námi!

Neváhejte nás proto kontaktovat a zamluvte si svůj lístek co nejdříve. Akce je platná i pro ty z Vás, kteří NEJSOU našimi klienty!

Akce se vztahuje na prvních 50 zájemců a na jednu firmu není možné odebrat více než 4 vstupenky.

Telefon: +420 727 917 911
E-mail: j.kremlicka@jmpstroje.cz

Pozvanka_Bauma

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner