gplus

facebook

youtube

Program: Vaše volba, naše starost

Hledáte použitý stavební stroj, ale nenašli jste ho v našem bazaru stavební mechanizace? To vůbec nevadí! Díky službě "Vaše volba, naše starost" nám sdělíte Vaši představu a my pro Vás takový stroj seženeme. 

 "Takový stroj by se mi hrozně líbil, nenašel jsem ho ale ve Vašem bazaru a tak jsem musel jít cestou jinou." říká nám ve společném rozhovoru jeden z našich klientů. To je úryvek z rozhovoru, který nás vedl k vytvoření služby "Vaše volba, naše starost".

Jak celá služba funguje? Vy nám zavoláte představu o stroji, který poptáváte, popřípadě konkrétní model. My s Vámi odborně prodiskutujeme Vaši volbu a položíme Vám několik otázek, abychom si udělali lepší představu o tom na jakou práci konkrétní stroj potřebujete, zda-li jsou i možné alternativy a jakým příslušenstvím by bylo dobré stroj dovybavit. Poté co si schválíme podrobnosti, začneme stroj, který poptáváte hledat u našich obchodních partnerů a během celého procesu Vás budeme pravidelně informovat v jaké fázi se hledání, popřípadě jednání nachází.

Jaké jsou další výhody této služby právě od nás? Při koupi stroje vždy prověřujeme technický stav, skutečný stav motohodin a další důležitá data, abyste věděli co a v jakém stavu kupujete. Další výhodou může být, že jsme schopní Vám nabídnout servisní smlovu, která zajistí že bude Váš stroj vždy v rukou profesionálů.

Pokud máte o službu zájem, nebo se chcete dozvědět více informací, zastihnete nás na telefonu 469 811 594 nebo e-mailu glogar@jmpstroje.cz

MatexHK_logoProckert_logoGreenmanA.B

DlazbaVMOKstavbystavokompletTopdesign

Zobrazit všechny reference

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner