gplus

facebook

youtube

Formulář doporučení
antispam

R40

R40
R40

email tisk

Hydraulická kladiva řady R společnosti Arrowhead Rockdrill přinášejí na trh nová, v odvětví přední kladiva bez spojovacích tyčí. Jedinečná konstrukce kladiv řady R eliminuje potřebu spojovacích tyčí v montážním celku kladiva, čímž se zvyšuje robustnost kladiva a současně se zjednodušuje jeho konstrukce. Konstrukce kladiv řady R je kompaktní, kladiva jsou výkonná a jsou vhodná pro širokou škálu aplikací. Všechna přicházejí za přiměřenou cenu a s přední podporou v odvětví, kterou si naši zákazníci zaslouží.
Kód položky:
Právě teď k dispozici v Pardubicích.Nezávazně poptat
Popis

Společnost Arrowhead Rockdrills od roku 1978 celosvětově vede ve vývoji a výrobě hydraulicky ovládaného stavebního příslušenství. Základem návrhu všech produktů společnosti Arrowhead Rockdrill jsou účinnost, jednoduchost a spolehlivost. Produkty jsou vyráběny pouze s využitím materiálů nejvyšší kvality.

Všechny produkty Arrowhead Rockdrill jsou navrhovány věrným interním konstrukčním týmem a jsou vyráběny výhradně v našich výrobních závodech v Chesterfieldu ve Spojeném království a Barstow v Kalifornii v USA. Naše investice do nejmodernějších CNC strojů zajišťují, že všechny vyrobené produkty Arrowhead mají nejvyšší kvalitu, jak byste očekávali od přední světové společnosti na trhu.

"Hodnota prostřednictvím inovace."

Přímočarý design společnosti Arrowhead Rockdrill poskytuje všem našim produktům dlouhou a bezproblémovou životnost s minimem prostojů, což přidává hodnotu vašemu podnikání a poskytuje rychlý návrat vašich kapitálových investic. Všechny naše produkty s přední poprodejní a technickou podporou v odvětví a nejlepšími programy záruky v oboru.

“Naší misí je poskytnout vysoce kvalitní, v odvětví přední produkty s nejvyšší podporou a za vynikající ceny. Tento závazek je důvodem, proč jsou produkty společnosti Arrowhead Rockdrill první volbou pro velký počet uživatelů po celém světě a proč jsou naše produkty v provozu na každém kontinentě.”
PROSPEKT KE STAŽENÍ


Technické parametry

Síla sbíjení - Ft Lbs/J 175 / 240
Vyžadovaný průtok -  gpm/lpm 4-7 / 14-30
Provozní tlak - psi/bar 1800 / 120
Úderů za minutu 650 - 1100
Průměr nástroje 40 mm
Délka kladiva 1180 mm
Provozní hmotnost 75 kg
Hluk 112 dB
Pro stroje o hmotnosti 0,75 - 1,5 t

 

Pro tuto mechanizaci poskytujeme náhradní díly i servis.

MÁM ZÁJEM O NÁHRADNÍ DÍLY.

MÁM ZÁJEM O SERVIS. 

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner

antispam