gplus

facebook

youtube

S našimi klienty jsme navštívili MECALAC FACTORY

Ve dnech 25.-29. ledna 2017 jsme pro naše nejvýznamnější klienty připravili společnou akci v podobě návštěvy sídla Mecalacu ve francouszkém Annecy. Na této události jsme měli možnost shlédnout fungování továrny Mecalac Hydrema, která se stará o kompletní opracování kovů a vlastní výrobu hydraulických částí pro stroje Mecalac. Dále jsme navštívili oficiální Mecalac demo place, kde nám byli představeny některé stroje z produkce Mecalacu, a sice nakladač AS900 a  univerzání rypadla 12MTX a 6MCR. Mimo jiné jsme měli možnost jako jedni z prvních vidět koncept Mecalac MWR, který bude oficiálně představen až v polovině tohoto roku. Po praktické ukázce strojů jsme si společně prošli montážní halu v Annecy, odkud k dnešnímu dni vyjíždí 5 nových rypadel Mecalac denně.

Na kompletní souhrn včetně videa a fotogalerie se podívejte zde.

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner