gplus

facebook

youtube

Sháníte práci? Zkuste to u nás!

Sháníme obchoďáka do naší pobočky v Chomutově!

Jste člověk, který nehledá práci v konkrétním oboru a hlavní motivací Vám je práce s myšlenkou, která dává smysl? Proč to tedy nezkusit u nás?!

Jsme společnost snažící se změnit trh se stavebními stroji na území naší republiky pomocí revolučních stavebních strojů značky Mecalac. Jsme společnost, která chce inovovat a ukázat stavebnímu průmyslu, že jdou věci dělat i jinak. Jsme společnost, která se opírá o silný produkt a úzký pracovní kolektiv. Jsme společnost, která nevěří v povinnost pracovat, ale touhu rozvíjet se, přinášet nové myšlenky a nápady.

Hlavní filosofií, kterou se řídíme je: “Nic nemůže zastavit myšlenku, pro níž nastal čas.” a abyste se s tímto ztotožnil budeme chtít i po Vás! Budeme chtít abyste se opřel do revoluce ve stavebnictví, abyste byl součástí změny!

Pokud Vás řádky výše zaujaly, neváhejte nám zaslat životopis a nebo se po telefonické dohodě rovnou zastavit. Nechceme vidět lidi, kteří rozesílají svá “cévéčka” všude kolem. Chceme lidi, kteří, se nebojí a je na nich vidět nadšení pro věc a touha něco dokázat.

Chceme lidi, co chtějí měnit zaběhnuté pořádky a podílet se na běhu progresivní značky.

Ze začátku nabízíme plat 15 až 18 tisíc, ke kterému jsou přičítány provize z prodeje stavebních strojů. Jsme si vědomi, že moc lidí se zkušeností s prodejem stavebích strojů po republice neběhá, a tak Vás samozřejmě vše naučíme a předvedeme, není proto důvod se ničeho obávat - Všichni jsme jednou začínali a chápeme tak situace, které během toho mohou nastat!

Měl byste mít alespoň maturitu a ovládat buď angličtinu nebo němčinu. Jazyky nejsou podmínkou, velkou výhodou ale rozhodně ano!

Životopisy zasílejte na j.kremlicka@jmpstroje.cz a pokud máte nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 727 917 911.

prace_u_nas

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner