gplus

facebook

youtube

Spuštěna JMP TV

Společně s obnovou vizuální identity naší společnosti jsme spustili vlastní oficiální Youtube kanál - JMP TV. Od tohoto kroku si slibujeme lepší informovanost a orientaci našich zákazníků a potencionálních klientů mezi videomateriály.

Jako společnost jsme si vědomi, že s vývojem multimediálních technologií a online marketingových kanálů se zvyšuje i pohodlí a nároky našich zákazníků na uživatelskou přívětivost kanálů, přes které prezentujeme své produkty. Protože chceme našim zákazníkům vyjít vštříc a poskytnout co možná nejvíce relevantních informací o našich produktech a službách, rozhodli jsme se vytvořit naši vlastní JMP TV, kde budeme postupně zveřejňovat videa naší vlastní produkce, ale i videomateriály společností, kterým jsme oficiálními dealery pro Českou republiku. Doufáme, že Vám toto naše rozhodnutí zpříjemní zážitek z používání našich multimediálních a online služeb. Pokud se Vám tento nápad líbí a chcete být neustále v obraze, nezapomeňte náš kanál odebírat.

Přesměrovat na JMP TV

 JMP_TV

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner