gplus

facebook

youtube

Formulář doporučení
antispam

Tank Fuel 490

Tank Fuel 490
Tank Fuel 490
Tank Fuel 490
Tank Fuel 490
Tank Fuel 490

email tisk

Ideální řešení pro malé operace s pohonnými hmotami. Palivový skladovací systém italského výrobce, který se skládá z nádrže a čerpadla, určeného k výdeji paliva bezpečným způsobem. Nádrž je horizontální cylindrická, posazená do zádržné vany. Je vyrobená z uhlíkové oceli, svařovaná v ochranné atmosféře, potažená antikorozní vrstvou a dalšími vrstvami ochranných barev. Následně je každá nádrž podrobena tlakové zkoušce. Díky zádržné vaně je 100% ekologická, lze jí umístit na jakémkoliv zpevněném podkladu s možností dalšího přemisťování, pomocí závěsného oka. Celou nádrž je možné rovněž zastřešit jednoduchou konstrukcí a ochránit tak před nepřízní povětrnostních podmínek.
Kód položky:
Právě teď k dispozici v Pardubicích.Nezávazně poptat
Popis

K nádrži Tankfuel lze dodat různé typy výdejních stojanů. Pro bližší specifikace nás neváhejte kontaktovat. Druhy výdejních systému, které výrobce Emiliana Serbatoi nabízí můžete najít v sekci "VÝDEJNÍ STOJANY".

Kapacita 490 l
Průměr cylindrické nádrže 900 mm
Šířka zádržné vany 1 010 mm
Délka zádržné vany 1 010 mm
Výška nádrže 1 140 mm

 

PROSPEKT VE FORMÁTU PDF.

Banner tankfuel

 

Pro tuto mechanizaci poskytujeme náhradní díly i servis.

MÁM ZÁJEM O NÁHRADNÍ DÍLY.

MÁM ZÁJEM O SERVIS.

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner

antispam