gplus

facebook

youtube

Výstava zemědělské techniky v Dolní Radechové

Přijeďte se za námi 22. a 23. dubna podívat na výstavu zemědělské, komunální a zahradní techniky pořádané společností AGROTIP - Široký s.r.o. v Dolní Radechové!

Minulý týden jsme se vrátili Mnichova, kde se konal největší stavební veletrh na světě - BAUMA 2016 z kterého vám přineseme reportáž už v průběhu tohoto týdne. Mezitím bychom Vás rádi pozvali na výstavu ve vodách zdejších.

V pátek 22. a sobotu 23. dubna 2016 se v Dolní Radechové uskuteční výstava zemědělské, komunální a zahradní techniky organizovaná společností AgroTip - Široký s.r.o.

Na této akci se představíme i my s teleskopickým nakladačem Mecalac AS 900 TELE a mobilními nádržemi na pohonné hmoty od italského výrobce Emiliana Serbatoi.

Doufáme, že se uvidíme a přejeme klidný pracovní týden.

• SPECIFIKACE MECALAC AS 900 TELE
• NÁDRŽE EMILIANA SERBATOI

pozvanka_vystava

Kontakty

E-mail:
info@jmpstroje.cz

Telefon:
469 811 594

Adresa:
Hrobice 68
533 52 Hrobice

Čeradice 47
438 01

Odběr novinek

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním novinek a obchodních sdělení od společnosti JMP - Stavební stroje s.r.o. Toto zasílání můžete kdykoliv deaktivovat.

antispam

© 2016 JMP Stroje | Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Vytvořila firma IT Partner